wyszukiwanie zaawansowane
1 » Współpraca2

Współpraca

alt
 

Serdecznie zapraszamy do współpracy handlowej wszystkie firmy z branży przemysłowej, dystrybutorów pojazdów elektrycznych, wózków inwalidzkich, maszyn czyszczących, oraz wszystkich klientów indywidualnych. Dla każdego przygotujemy szczególną i indywidualną ofertę, która zaspokoi Państwa potrzeby, a ze swojej strony zapewnimy fachową obsługę, nienaganny serwis oraz całą logistykę naszych produktów. W celu uzyskania wszelkich dodatkowych informacji i chęci współpracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.


 

alt

 

Oferta skierowana jest do odbiorców biznesowych, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o akumulatory NERBO. Proponujemy współpracę polegającą na zastosowaniu metody dropshippingu, czyli modelu sprzedaży, w którym to sklep nerboakumulatory.pl organizuje wysyłkę do klienta końcowego.

Aby podjąć współpracę nie jest konieczne posiadanie własnego magazynu czy kapitału do inwestowania w asortyment. Towar pakowany i wysyłany jest do klienta końcowego z centrum logistycznego firmy naszej firmy – zadaniem kontrahenta dropshippingowego jest jedynie zbieranie zamówień i składanie dyspozycji w systemie.

 

 

                                                                                              Współpraca z firmą AKBA Akumulatory to gwarancja sukcesu Twojej firmy.
 

                                                                                                            alt

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl